اطلاعیه تغییر زمان و مکان برگزاری همایش
1393-02-08

بدینوسیله به اطلاع می­رساند بر اساس توافق حاصل شده فی ما بین دبیرخانه برگزاری همایش و دبیرخانه سیزدهمین نمایشگاه تاسیسات ، چهارمین همایش ملی تهویه و بهداشت صنعتی در تاریخ  28-25  مهر ماه سال 93 همزمان با سیزدهمین نمایشگاه تاسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی در محل دائمی برگزاری نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می­گردد.

لذا به استحضار افرادی که در همایش ثبت نام نموده اند می رساند که ثبت نام انجام شده ایشان به قوت خود باقی است و این عزیزان می توانند در زمان جدید برگزاری علاوه بر حضور در همایش از نمایشگاه تاسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی بازدید بعمل آورند.

عزیزانی که مقاله آنها جهت ارائه در همایش پذیرفته شده است نیز می­توانند مقالات خود را در ایام برگزاری همایش ارائه نمایند که برنامه آن متعاقباً اعلام خواهد گردید.

همچنین در صورتی که این افراد مبلغ مربوط به ثبت نام مقاله خود را واریز نموده اند و نیاز به تایید پذیرش مقاله خود دارند، دبیرخانه همایش این آمادگی را دارد تا بر اساس در خواست این عزیزان، نامه­ای را با  عنوان تایید پذیرش مقاله و اعلام ارائه آن در  تاریخ های جدید همایش برای نویسندگان آن مقاله تهیه نماید.

1 2 3 4 5